Smažík s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Aktuální informace

MIMOŘÁDNÁ AKCE NA PROSINEC U SMAŽÍKA! BALÍČEK KOMFORT V HODNOTĚ 13.900 KČ ZDARMA!

Vážení zákazníci,

pokud si u nás zakoupíte nový vůz, tak dostane automaticky 5 LET ZÁRUKU + GPS NAVIGACI MIO ZDARMA a v případě financování vozu přes slevový úvěr ČSOB Leasing získáte ke každému vozu navíc BALÍČEK KOMFORT v hodnotě 13.900 Kč ZDARMA! A NAVÍC V MĚSÍCI PROSINEC SPECIÁLNÍ SLEVY NA ZIMNÍ KOMPLETY KOL PRO VAŠE MITSUBISHI!!

NOVÝ VŮZ MITSUBISHI OD SMAŽÍKA = 3 SKVĚLÉ DÁRKY!

Nabídka je platná na objednané vozy od 1. 12. 2018 do 31. 12. 2018.

PRO ZÁKAZNÍKY SMAŽÍK: Pokud si u nás zakoupíte vůz Mitsubishi, tak při pravidelné garanční prohlídce Vám ZDARMA půjčíme náhradní vůz!

Pro bližší informace kontaktujte prodejce: Milan Karšňák 776 555 353 nebo Davida Nováka 778 072 221

PRODEJEM VOZU TO U NÁS NEKONČÍ! KOMPLETNÍ POPRODEJNÍ SERVIS PRO VÁS A VÁŠ VŮZ MITSUBISHI! KE KAŽDÉMU VOZU ZÍSKÁTE ZÁKAZNICKOU KARTU SMAŽÍK PLNOU VÝHOD!!!

 

 zakaznicka karta

 

Smažík s.r.o. = PRODEJCE ROKU 2016! JIŽ OD ROKU 2011 JSME KAŽDOROČNĚ OCENĚNI! Zavítejte k nám, ověřte si naše služby a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

Autosalon Smažík Kladno byl po roce opět oceněn PRODEJCEM ROKU 2016!

Již od roku 2011 pravidelně získáváme ocenění od zastoupení Mitsubishi Motors Česká republika.
Vážení zákazníci Smažík s.r.o., chtěli bychom touto cestou opět poděkovat za důvěru k nákupu vozu v našem dealerství, jelikož bez Vás bychom těchto prestižních úspěchů nedosáhli. DĚKUJEME.

ZAVÍTEJTE K NÁM, OVĚŘTE SI NAŠE SLUŽBY A STAŇTE SE NAŠÍM SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM! DEJTE NÁM DŮVĚRU PŘI NÁKUPU VOZU A MY SE POSTARÁME O VÁS A VÁŠ VŮZ! NÁKUPEM VOZU U NÁS ZÍSKÁTE SPOUSTU VÝHOD A KOMPLETNÍ SERVIS PRO VÁS A VÁŠ VŮZ!

SMAŽÍK s.r.o. = 100% KOMFORT PŘI KOUPI NOVÉHO VOZU!