Smažík s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Jakub Kužela, Zlín

Jakub KuželaJak dlouho vlastním Outlander?
Mitsubishi Outlander vlastním 10 měsíců.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Ke koupi jsem se rozhodl na základě dobrých zkušeností s předchozím modelem Mitsubishi Outlander, který jsem vlastnil.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Vůz splnil mé očekávání po stránce variability prostoru i jízdních vlastností, nejvíce oceňuji pružný motor společně s automatickou převodovkou.

Jak vůz využívám?
Vůz využívám převážně k pracovním účelům.