Smažík s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Outlander

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 Super All Wheel Control využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

MUDr. Boris Hronza, Třebíč

Jak dlouho vlastním Outlander?
Outlander vlastním zatím jeden rok.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Měl jsem  dříve Nissan X-trail, ale nebyl jsem spokojen s jeho novou verzí, tak jsem se rozhodl pro Mitsubishi Outlander.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Splnil veškerá má očekávání, nejvíce na něm oceňuji flexibilitu vnitřního členění, nízkou spotřebu a výborné jízdní vlastnosti.

Jak vůz využívám?
Vůz využívám na cesty do práce, na dovolenou, na hory a za zábavou.