Smažík s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Outlander

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 Super All Wheel Control využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Ing. Marek Šnobr, Strakonice

Ing. Marek ŠnobrJak dlouho vlastním Outlander?
Vůz Outlander jsem u dealera Autoprofi České Budějovice přebíral na začátku srpna 2013, takže je to 2 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Outlander 3G ihned upoutal moji pozornost a vzhledem k narození potomka jsem hledal velký, spolehlivý vůz pro rodinu za přijatelnou cenu, a to všechno mi Outlander splnil.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Zde navážu na předchozí odpověď. Outlander je spolehlivý, prostorný vůz. Protože máme 2 malé děti, se kterými často vyrážíme na víkend, tak opravdu beze zbytku využíváme velký prostor v kufru, kam v pohodě složíme kočárky, košíky s jídlem a tašky s oblečením. Přitom i při takovéto zaplněnosti si auto zachová dle mého výborné jízdní vlastnosti. Čímž narážím na další věc - skvělý motor, který řádně "táhne", když potřebuji předjet a výborná spotřeba paliva.

Jak vůz využívám?
Vůz využívám k pracovním i osobním účelům.