Smažík s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Outlander

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 Super All Wheel Control využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Vlastimil Jendrulek, Jistebník, Moravskoslezský kraj

Vlastimil JendrulekJak dlouho vlastním Outlander?
Vůz Outlander 3G vlastním od jeho uvedení na český trh a to od prosince 2012.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Dříve jsem vlastnil nejprve Pajero MT, později Pajero Pinin a následně pak všechny generace modelu Outlander. První generaci v provedení 2,4 MIVEC SPORT od roku 2005, druhou generaci v provedení 2,2 Di-D Instyle od roku 2008 a třetí generaci 2,2 Di-D Instyle AT od roku 2012.  Všechny modely mne přesvědčily dobrým zpracováním, jízdními vlastnostmi a bezporuchovostí o vysoké kvalitě vozů této značky.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Vůz provozuji tak jako i jeho předchůdce a to bez závad. Oceňuji spolehlivost a bezporuchovost, jeho dobré jízdní vlastnosti a stabilitu bez naklánění.

Jak vůz využívám?
Vůz používám téměř denně s nájezdem 20.000 km ročně a to v různých režimech na krátkých, středních i dlouhých trasách. Protože jsem držitelem ZTP jsou to moje nohy.